Доставка товарів з нашого інтернет-магазину здійснюється такими способами:

 1. Доставка Новою Поштою (Склад-Склад).

  Вартість доставки по Україні розраховується компанією-перевізником під час оформлення доставки і залежить від габаритів товару та відстані перевезення.
  Доставка здійснюється на склад вантажоперевізника або адресно.
  Терміни доставки до відділення «Нова пошта» 1 - 3 дні. (Уточнити конкретну дату отримання вашого замовлення ви можете на сайті компанії «Нова пошта»)
  Оглянути та сплатити покупку Ви зможете на складі перевізника (послуга післяплата).
  Важливо!
  Перед відправкою весь товар перевіряється і страхується. При отриманні відправлення вам необхідно перевірити товар безпосередньо у відділенні компанії "Нова пошта" в присутності співробітника. У разі неповного комплекту, недостачі товару або пошкодженого товару, необхідно скласти відповідний акт. Якщо упаковка пошкоджена або на товар виявлені механічні пошкодження вам необхідно відмовитися від відправлення або пред'явити претензії компанії "Нова пошта". Компанія "Нова пошта" відшкодовує завдані збитки, якщо її було завдано з її вини.

 2. Доставка кур'єром Нової Пошти на Вашу адресу (Склад - Адреса).

  Кур'єр доставить вам замовлення за вказаною адресою з 9:00 до 18:00 в робочі дні.

  Після 18: 00 відправляється смс з № ТТН. Автоматичне повернення посилки після 5-ти днів зберігання


Оплата замовлень здійснюється такими способами:

 1. Оплата при отриманні (післяплата) у відділенні Нової Пошти. Зверніть увагу, що Транспортна компанія стягує комісію у розмірі 20 грн. + 2% від суми за послуги грошового переказу)
 2. Оплата за реквізитами на картку. Без комісії.оплата на карту  Моно Банк ФОП: Кондратюк Михайло Oлегович 4035200041122208